• bilgi@izmitrehberim.com
  • 0 264 606 01 54

GÜNEŞ TİCARET İZMİT 2.EL LOKANTA CAFE MALZEMELERİ ALIM & SATIM HİZMETLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,216 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: GÖKHAN GÜNEŞ
  • ADRES: Ömer Aga Mahallesi, Alemdar Caddesi No:37/A, Kocaeli, İzmit
  • TELEFON: 0 (216) 592 8242
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE


Bu firma size mi ait ?
Bu firmayı 2,216 kişi ziyaret etti.


FİRMA HAKKINDA

Güneş Ticaret Gökhan Güneş Firması olarak Türkiye Geneli Hizmet veren ve Özellikle İstanbul, İzmit, Gebze, Tekirdağ, Sakarya, Edirne, Bursa, Yalova Bölgelerinde Çok Müşteri Portföyü olan ve o bölgelerde bilinirliği ve tanınırlığı yüksek kalitede bir firmayız.
İzmit 2.el Cafe Malzemeleri alan ve satan firması olarak başta kOcaeli bölgesinde 41Plakaya Ait ilçelerde izmit ve gebze civarlarında çok aktif ve yoğun çalışmaktayız.
İzmit 2.el firması olarak izmit ve çevresinde A’dan Z’ye Komple veya tek tek parça olarak izmit’ten ikinci el Lokanta, Cafe, Fast-food, Restaurant, ve Pastahane ekipmanları almak ve satmaktayız.
Siz Değerli İzmitli Müşterimizin her daim yedi gün yirmi dört saat izmit cafe malzemeleri ve izmit lokanta malzemeleri alım satım hizmetleri adı altında izmit’te 2. el eşya almakta ve satmaktayız.
İzmit’ten ikinci el lokanta, cafe, restorant, Pastane, Kasap, Çiğ Köfteci, catering, yemekhane, otel ekipmanları alan veya satan yer arıyorsanız Güneş Ticaret 2.el izmit cafe lokanta malzemeleri firması olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.