• bilgi@izmitrehberim.com
  • 0 264 606 01 54

HABER DETAYI

13 Ocak 2020 02:31

Sakarya’ya Yeni Soluk Getirecek Bir Firma ELLİ DÖRT AJANS

Sakarya’ya Yeni Soluk Getirecek Bir Firma ELLİ DÖRT AJANS

Sakarya’ya yeni soluk getirecek bir firma olan Elli Dört Ajans Sakarya Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Google ve Sosyal Medya Reklamları, E-Ticaret paketleri ve E-Ticaret Danışmanlığı, Baskı Matbaa, SMS ve Mail Servisleri, SEO Optimizasyon hizmetleri ile Sakarya’ya çok hızlı giriş yapan bir firma!

Daha önceleri çok projelerle adı duyuran bir firma İzmit rehberim, Tahlil Sonuçları gibi projelere imza atmış bir ekip olan Elli Dört Ajans ekibi.. ELLİ DÖRT AJANS ismini alarak 2020 de yepyeni içerik ve çalışmalarla Sakarya’da internet sektörüne soluk vermeye geliyor.

Yeni projelerinden sadece bazıları olarak bilinen duyurulan Arifiye.Net ve SakaryaKizYurtlari.com dan fazla basına sızmış herhangi bir şey yok. Sadece domain isimlerini duyuran ve bu güzel domainlere imzasını atmak üzere olan Elli Dört Ajans‘ın bu projelerde ne kadar başarılı olacağı daha önce yaptıkları işlerden de açıkça belli ediyor.

Yeni projelerle ve daha önce yapmış oldukları işlerle bilinen ve Sakarya’da bir yenilik başlatan Elli Dört Ajans‘a Başarıların devamını diliyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.