• bilgi@izmitrehberim.com
  • 0 264 606 01 54

Keska zemin yapı laboratuvarı ve mühendislik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
288 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şahin KESKİN
  • ADRES: Karabaş Mah. Asım Efendi Sk. No: 11 İzmit / KOCAELİ
  • TELEFON: 0 (262) 331 4062
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE


Bu firma size mi ait ?
Bu firmayı 288 kişi ziyaret etti.


FİRMA HAKKINDA

Kurucu Şahin Keskin, 1994-2001 yılları arasında İzmit Rıhtım ve Marina Şantiyesinde 7 yıl Saha Mühendisi ve Ofis İdari Personel olarak çalışmıştır. Keska mühendislik 2002 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Zemin Yapı İşlemleri Hizmeti
Günümüzde birçok firma ve kişi zemin etüt çalışmasını talep etmektedir. Bu tür hizmetlerde güvenilir firmalar tercih edilmektedir.
Sunulan hizmette güvenliğin sağlanması, örneğin zemin etüt çalışması için bu alanda uzman olan kişiler ile hareket edilmesinden anlaşılıyor. Bunun için sunulacak olan hizmet, güvenlikten ödün verilmeden, bu alanda en iyi şekilde hizmet almanız demektir. Değerlendirip, en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Etüt çalışmalarının titiz bir şekilde gerçekleşmesi de sağlanacak. En iyi sonuçların alınması, doğru ve kurallara uygun hareket edilerek olacak. Profesyonel ekip sayesinde, işlemlerin hızlı ve güvenli şekilde tamamlanması da mümkündür. İletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz.
Sunulan hizmet seçenekleri arasında yapılacak olan zemin çalışmaları var. Derinlemesine yapılacak olan incelemeler sayesinde, yapılacak olan projeler için de öncesinde en iyi sonucu almanız sağlanacaktır. Bu alanda yapılacak olan işlemlerde yapılacak olan raporlama sonunda, direkt olarak en doğru bilgiler elde edilir. Çalışmaların bu alanda uzman olan kişilerin sayesinde, hem doğru sonuç vermesi hem de raporlamanın titiz bir şekilde olması sağlanacaktır. Değerlendirip, bu işlem için iletişime geçebilirsiniz.
Güvenli hizmet;
Sunulan hizmette güvenlik önemlidir. Sondaj için yapılacak olan çalışmaların güvenli bir şeklide gerçekleşmesine özen gösteriliyor. Değerlendirmeniz durumunda memnun kalacağınız bu sonucu alacaksınız. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi de mümkün oluyor. Hızlı bir şekilde sunulan bu işlemlerin gerçekleşmesi mümkün. Değerlendirip, hizmet alabilirsiniz.
Profesyonellik;
En önemli nitelikler arasında elbette profesyonellik de olmalı. Bunun için gereken yapılacaktır. Bakıldığında direkt olarak zemin sondajı kapsamında en iyi sonucu almanız için hizmet veriliyor. Profesyonellikten ödün verilmeden, bu alanda memnun kalacağınız bir sonuç almanız için gereken yapılıyor. Değerlendirip, en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Güvenli bir şeklide bu alanda sunulan seçenekleri değerlendirin. Hizmet almak için iletişime geçerek taleplerinizi sunmanız yeterli olacaktır.
Projelerin öncesinde etüt çalışmalarının gerçekleşmesi şart. Aynı zamanda etüt çalışmalarında yer alan ekip, ortaya çıkan sonuç gibi pek çok detayı merak edebilirsiniz. Ekibin bu alanda uzman olması sizin memnun kalacağınız bir hizmet almanız demektir. Değerlendirin ve direkt olarak etüt çalışmaları için sorun yaşamadan bu alanda memnun kalacağınız hizmeti değerlendirin. İmar planına esas etüt ve diğer işlemleriniz için anında hizmet verilir. Güvenlikten ödün verilmeden, anında bu alanda talep ettiğiniz işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır. Sizlerde tüm bu hizmetler ve sismik hizmetleri için www.keska.org sitemize gelebilirsiniz.

zemin etüt, sondaj, imar planına esas etüt, sismik, zemin sondajı, keska, zemin yapı laboratuvarı ve mühendislik, izmit, kocaeli, sakarya, yalova, adapazarı, istanbul, ankara, izmir, bolu, başiskele, gölcük, derince, kandıra, alikahya, yahyakaptan, ncity, dolphin, 41 burda, bursa, şahin keskin, mikrotremor, deprem risk analizi, geoteknik proje, geoteknik rapor, jeoradar, gpr, masw, maden sondajı, presiyometre ölçüm, rezistivite, şev stabilitesi, sismik kırılma, sismik yansıma, yapı analizi, yerleşime uygunluk, zemin raporu

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.