• bilgi@izmitrehberim.com
  • 0 264 606 01 54
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
743 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: CEMİL BAYRAM
  • ADRES: Çayırköy Mah. Korukent Cad. Semt Kocaeli 18/8A Izmit / KOCAELİ - 41310
  • TELEFON: 0 (850) 562 7682
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30


Bu firma size mi ait ?
Bu firmayı 743 kişi ziyaret etti.


FİRMA HAKKINDA

Mono Penta demek,
yenilik ve çözüm demek
Kelime anlamı itibariyle mono tek, penta ise beş demek olsa da yaptığı her işi tek işi gibi özenle yaklaşan ve bunu beş duyu organlarıyla yaşatmayı hedefleyen bir ajans modelidir. Mono Penta, beş duyu organıyla felsefe edinmiş yaptığı her projesinde bunu fark ettirmeye çabalayan ambleminden de anlaşılacağı üzere arı gibi çalışkan markadır. İletişimin her dalına duyduğumuz sevgiyle yoğurduğumuz fikirlerimizi, işlerimize dahil etmek en büyük tutkumuz olarak görüyoruz.


Biz Stratejiye ve İletişimin gücüne inanıyoruz
Şirketleri dijital platform ve diğer mecralarda doğru konumlandırabilmek için belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda özenle yaklaşıyor ve markalara gereken enerjiyi ve iletişim gücünü sağlıyoruz. Netice de reklam ajansı demek aynı zamanda iletişim araçlarını iyi yönetmek ve doğru kullandırmak diyerek görüşümüzü net ve yalın olarak daima dile getiriyoruz.


Mono Penta Creative , bir ajanstan daha fazlası…
2019 yılında kurulduk ve geçmiş yıllardaki tecrübe birikimiyle kısa zamanda güzel işler yaptık. Kocaeli gibi potansiyeli büyük şehirlerde, dijital reklama her geçen gün daha çok zaman harcanıyor, bizler bu adımları değerlendiriyor ve rotamızı hızlı ve etkin bir biçimde yeniliklere çeviriyoruz.
Proje üretmeyi, hayata geçirmeyi ve sonuçlandırmayı çok seviyoruz. Tasarım öncelikli bir yaklaşımla işlevsel çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hızlı -ama acele etmeden- ve düşünerek iş yapıyoruz. Sadeliğe ve basitliğe inanıyoruz.


Ekip ruhuna önem veriyoruz
Çalıştığımız ulusal ve yerel markalar için Mono Penta’ın ekip ruhunun gücünden ve edindiğimiz tecrübelerle maksimum faydayı sağlıyoruz. Dijital platformların hızla değişen dünyasına Mono Penta bakış açısıyla yaklaşmak markanızı doğru konumlandırmak için alanında uzman ekibimizle markanıza yeni bir soluk getiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.