TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
271 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: American Life
  • ADRES: Semerciler Mah. Yuvam Sok. Tansel İşhanı No: 4 Adapazarı / SAKARYA
  • TELEFON: 0 (264) 277 3650
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan AmericanLIFE, uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan bir kurumdur.

AmericanLIFE özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlere yansıtmıştır. AmericanLIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.

AmericanLIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

AmericanLIFE, büyüyen ve hep sürecek olan lisan ihtiyacını karşılayan bir eğitim ve iletişim merkezidir. Yan eğitimleri ve hizmetleriyle, her yaştan insanın hayatı en geniş çerçevede kavrayacağı bir Dünya Okuludur.

Öğrencisine, çalışanlarına ve kurumlarına; huzurlu, güvenli bir iş ve yaşam önceliği sunar. Sosyal hayatınıza renkli, iş yaşamınıza başarılı ve güçlü bir başlangıç için göğsünüze takmanız gereken ilk yıldızdır.

Üzerinde niyetiniz yazar; DÜNYAYI İSTİYORUM.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.