• bilgi@izmitrehberim.com
  • 0 264 606 01 54
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
479 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ferit Şekerli
  • ADRES: Semerciler Mahallesi Çevik Sokak No:6 Kat 2 Adapazarı / SAKARYA
  • TELEFON: 0 (264) 777 1505


Bu firma size mi ait ?
Bu firmayı 479 kişi ziyaret etti.


FİRMA HAKKINDA

Web Yazılım Nedir?

Web, internet dünyasını, insanlar arasında iletişime çeviren bir yapıdır. Bu yapı ile insanlara en kısa yoldan ulaşmak için, çalışmalarınızı, görüntülü bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu gün için hemen hemen bütün konularda Web Yazılım hazırlanmaktadır. İnternet dilinde Web yazılım, web server içerisindekilerin bütünü anlamına gelir. Piyasadakiler için Web yazılımı, Web sayfasındaki yönetici kontrolleri için yapılan yazılımlardır. Web tasarımının en önemli ögesi, web yazılımıdır.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, kurumların veya kişilerin kimlikleri yansıtmak için, internet ortamında, yazılım kurallarına göre oluşturulan, görsel verilerdir. Web tasarımı, hayal gücüne göre tasarlanabilir. Web tasarımının kalitesi, firmaların sanal alemde, en yüksek seviyelere çıkmasına neden olur. Veri tabanı ile oluşturulan web siteleri, öncelikle planlaması yapılmalıdır. Nasıl bir web sayfası düşünülüyorsa, öncelikle tasarlanmalı daha sonra uygulamaya geçilmelidir. Böylece, en iyi web tasarımları oluşturulacaktır.

Özel Yazılım

Özel Yazılım hizmeti, firmaların çalışmalarında gerekli olan bir yazılımdır. Bir emlakçı düşünün, sürekli gayrimenkul araştırması yapar ve bu araştırmaları kategorilere ayırır. Bu ayırma işlemi, saatlerini alabilir. Hangi müşterinin hangi gayrimenkulü aradığını tespit etmek için, listeler yapar ve bu listeler zamanını alır. Müşteriler telefonda, kendisi için bulduğu gayrimenkulleri sıralamasını ister. Tabi listelerden bulduğu gayrimenkulleri sunarken epey ter döker.

E-Ticaretin Gelişimi

E- Ticaret, 1990’lı yıllarda serüvenine başlamıştır. İnternetin yayılması ile web siteleri çoğalmıştır. Elinin altındaki telefonla, bütün dünyayı gezebilecek konuma gelen insanlar, bir çorabı bile internetten sipariş verir duruma gelmiştir. Durum böyle olunca, e-ticaret önemini artırmıştır. Avrupa’da ve ABD’de %25 olan e-ticarete olan ilgi, Türkiye’de civarındadır. Bu veriler her geçen gün artmaktadır.

Seo Ne Demektir?

Açılımı search engine optimization’dur. Arama motoru optimizasyonu işlerine verilen addır. Google gibi arama motorlarında, üst sıralarda hatta ilk sıralarda yer almak için, yapılan çalışmalardır. Anahtar kelimelerin çok dikkatli kullanılması gerekir. En çok tercih edilen anahtar kelimeler tespit edilmelidir. Böylece en etkili çalışmaları meydana getirebilirsiniz.

Hosting

Hosting, sunucularda, web sayfanız için ayrılan kısma denir. Sunucu hosting hizmetleri ise, veri alış-verişinin yapılmasıdır. Bu hizmetler, ücretlidir. Aylık veya yılık ücret ödersiniz. Hosting firmaları, sizin için sunucudan yer alırlar. Hızlı bir internet, sunucunun size vereceği MB ve gerekli programlar, bu iş için kullanılacak olan materyallerdir.

Eleganza Ajans olarak tüm hizmetlerimizi hızlı güvenilir ve güçlü ekimizle sizlerin hizmetine sunuyoruz. Lütfen detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.